Zboží od 13 dodavatelů na jednom místě a s jedním dopravným!  • ds11805289_adoptuj_tucnaka_0
  • ds11805289_adoptuj_tucnaka_1

Adoptuj tučňáka

  • Kód: DS11805289

Tučňáci, které si můžete adoptovat z organizace SEA LIFE jsou Humboldtovi tučňáci, kteří pocházejí z Peru a Chile. Jsou zranitelní zejména kvůli nadměrnému rybaření. Při adopci tučňáka můžete učinit velkou změnu pro ohrožené druhy.Na světě žije 17 druhů tučňáků, většina se nachází na jižní polokouli blízko Antarktidy, ačkoli některé z nich můžete spatřit až u rovníku. Jsou odolní proti chladu díky mastnému peří, které jim dává i jejich zvláštní vzhled.Používáním ploutví jako vesel mohou uplavat až 20mil za hodinu a díky tukové vrstvě vydrží pod vodou až 20 minut, také se mohou potopit až do hloubky 900 metrů.

Cena: 384 Kč s DPH
Není skladem

Položka Adoptuj tučňáka byla rovněž součástí těchto kategorií:

Adoptuj


Rádi bychom Vám nabídli další položky s motivem Tučňáci z našeho partnerského eshopu www.obrazkove-povleceni.cz, který je zaměřený nejen na dětské povlečení, povlečení do postýlky, ale i na další kategorie s dárky pro děti například:

2 položky Láhve na pití Tučňáci, 1 položku Povlečení se zvířaty Tučňáci, 1 položku Povlečení do postýlky Tučňáci, Celkem 4 položek Dárky TučňáciNajdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!