Zboží od 13 dodavatelů na jednom místě a s jedním dopravným!  • ds11675153_dobijeci_masazni_pristroj_proti_celulitide_sanim_a_teplem_cellout_innovagoods_0
  • ds11675153_dobijeci_masazni_pristroj_proti_celulitide_sanim_a_teplem_cellout_innovagoods_1
  • ds11675153_dobijeci_masazni_pristroj_proti_celulitide_sanim_a_teplem_cellout_innovagoods_2
  • ds11675153_dobijeci_masazni_pristroj_proti_celulitide_sanim_a_teplem_cellout_innovagoods_3
  • ds11675153_dobijeci_masazni_pristroj_proti_celulitide_sanim_a_teplem_cellout_innovagoods_4
  • ds11675153_dobijeci_masazni_pristroj_proti_celulitide_sanim_a_teplem_cellout_innovagoods_5
  • ds11675153_dobijeci_masazni_pristroj_proti_celulitide_sanim_a_teplem_cellout_innovagoods_6

Dobíjecí masážní přístroj proti celulitidě sáním a teplem Cellout InnovaGoods

  • Kód: DS11675153
  • EAN: 8435527817657

InnovaGoods usnadňuje rozhodování se o vaši osobní péči bez jakýchkoli výmluv , jelikož nabízí nejlepší a nejnovější položky pro krásu, relaxaci a zdravý životní styl! Dobíjecí masážní přístroj proti celulitidě sáním a teplem Cellout InnovaGoods Wellness Beauté je toho dobrým příkladem! Objevujte širokou škálu vysoce kvalitních produktů ,které si stojí za svou funkčností, efektivitou a inovativním designem. Masážní přístroj proti celulitidě sáním a teplem, velmi účinný k potlačení celulitudy a ochablosti. Jeho fungování je založeno na technice vakumterapie efektem tepla k posílení lepšího účinku. Jeho ergonomický, přenosný a dobíjecí design usnadňuje jeho použití, perfektně se přizpůsobí každé oblasti těla, kde se aplikuje a je mnohem pohodlnější bez zásuvek a kabelů. Jednoduše je třeba jím klouzat po kůži a vykonávat pomalé nepřerušované pohyby. Má různé úrovně sání a tepla se světelnými indikátory a automatickým vypínáním. Ideální na nohy, hýždě, pas, břicho a paže. Musí se používat s oleji nebo pleťovými mléky (nejsou obsažena) k podpoře klouzání po kůži. Snadno se čistí a obsahuje extradlouhý kabel USB na micro USB, svorky, tampony a omyvatelné náhradní filtry, aby se zabránilo vniknutí pleťových mlék a olejů do přístroje a nepoškodily jej tak. Materiál: ABS Moderní ergonomický design Typ: Elektrický Nabíjecí Dobití USB Proti celulitidě: Sáním Funkce ohřevu Termoaktivní umocňující efekt Nastavitelná intenzita Automatické vypínání: 25 min Náhradní filtry, svorky a tampony Ideální na nohy, hýždě, pas, břicho a paže Lehký a flexibilní Snadné použití a čištění USB kabel, Micro USB: 2 m Baterie: Li-ion 5 V / 1800 mAh Příkon: 15 W DC in: 5 V / 2 A Přibližné rozměry: 13,4 x 11,3 x 9,5 cm Balení a návod ve 24 jazycích (česky, anglicky, francouzsky, španělsky, německy, italsky, portugalsky, holandsky, polsky, maďarsky, rumunsky, dánsky, švédsky, finsky, litevsky, norsky, slovinsky, řecky, bulharsky, chorvatsky, slovensky, estonsky, rusky a lotyšsky)

Cena: 654 Kč s DPH
Není skladem

Položka Dobíjecí masážní přístroj proti celulitidě sáním a teplem Cellout InnovaGoods byla rovněž součástí těchto kategorií:

Masážní


Rádi bychom Vám nabídli další položky s motivem Máša a Medvěd z našeho partnerského eshopu www.obrazkove-povleceni.cz, který je zaměřený nejen na dětské povlečení, povlečení do postýlky, ale i na další kategorie s dárky pro děti například:

3 položky Dětské povlečení Máša a Medvěd, 1 položku Dětské polštářky Máša a Medvěd, 1 položku Dětské ručníky Máša a Medvěd, Celkem 5 položek Dárky Máša a Medvěd

Najdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!

TOPlist